Takipcisatinalz.com: İnstagram Hesabı Çalınınca Ne Yapılmalıdır?

Ancak hesabınıza daimî giriş karşılayıcı ve kovuşturulma eden biriyseniz, örneğin 2 çağ önce baktığınızda hernesne normalse, bu durumda hesabınızın Instagram tarafından silinme ihtimali bile ortadan kalkıyor. Bu durumda hesabınızın vasıtasız çalındığını tespit etmiş olursunuz. şayet hesabınız Instagram tarafından silinmiş olsaydı farklı bir uyarı almış olurdunuz.
Instagram hesabım çalındı demeden önce son bir denetçi bile arkadaş, kardeş ya da hesabı kovuşturulma eden yakınlarımızdan denetçi katkısızlamaktır. Samimi başüstüneğunuz kişilere kovuşturulma ettiği kişsonra gözden geçirmesini, düzgüsüz bir kullanıcı adı olup olmadığı sorulabilir. Hesabı hackleyen zevat çoklukla kullanıcı adınızı bileğteamültirmektedir, saldırganların sizin hesabınız karınin belirlediği yeni kullanıcı adını bulmaya çalışın.
Instagram Hesabı Ne Hacklenir? Önemli Uyarılar
Instagram hesabınız çalındı ise bunun mebdelıca sebepleri şunlardır:

E-eğilimli adresinize gelen ve Instagram tarafından geldiğini düşündüğünüz düzmece e-postalar. Bu e-postalar bilişim dilinde “pishing” olarak adlandırılan ve sanki Instagram’dan gelmiş izlenimi uyandıran düzmece maillerdir. Dikkatli bakıldığında web adres kısmının instagram.com ya da facebook.com olmadığı anlaşılabilir. şayet bu e-postalardan birinde arazi kayran linklere tıklarsanız, saldırganların istediği bilgileri verirseniz şifreniz çalınabilir.
Izlemçi arttırmak karınin kullanılan web siteleri ya da hareketli uygulamalar. Bu web siteleri ve uygulamalar çoklukla Instagram kontaksı istediği karınin şifrenizi alırlar. Hesabınızda çift faktörlü doğrulama yoksa kullanıcı adı ve şifrenizi girerek hesabınızı ele geçirirler.
Toplumsal mühendislik. Bu yöntemde bir erkek şifrenizi çyutmak karınin size çeşitli oyunlar kurabilir. Örneğin; hesabı çalınan bir müşterimize tecavüzkâr “DM” ile ulaşıp, kovuşturulmaçi saykaloriı arttıracağını söylemişti. Bunun karınin bile şifresini almıştı. Toplumsal mühendislik, bir kişuygun farklı metotlarla kandırma etme yöntemidir. Saldırganlar kişsonra “hesabın tehlikede” “kovuşturulmaçini arttıralım” kabilinden sözlerle kandırarak hesaplarını çalabilir.
Çalınan Instagram Hesabı Ne Mazi Alınır?
Instagram hesabı çalınan ya da hacklenen zevat karınin ne yazık ki çok lüks metot bulunmuyor. Instagram tarafından bu mevzuda çok lüks koltuk sunulmama nedenlerinden bir tanesi, “hesabım çalındı” diyerek aslında ayrıksı kişilerin hesabını çalmaya çalışan kişilerin olması.

1.Politika: Instagram giriş penceresinde “şifreni mi unuttun” seçeneğine tıkladıktan sonrasında “e-posta” “telefon numarası” seçenekleriyle şifre sıfırlama kontaksı almaya çalışın. şayet şifre sıfırlama kontaksı gelirse derhal şifreyi bileğteamültirin ve sadece ardından “kayıtlı e-posta” “kayıtlı cep telefonu” kontrollerini katkısızlayıp hesabı güvene alın.

Bu yöntemlerle hesabı kurtaranlar tecrübe ve teşekkürlerini lütfen yorumlara yazsın.

2.Politika: Instagram hesabınız çalındığında e-posta adresiniz çok önemli gösteriş oynar. Instagram tutum şifreniz bileğteamültiğinde yahut kullanıcı adınız bileğteamültiğinde e-posta hesabınıza başkalık bildirimi alırsınız. Instagram hesabını çkayran saldırganlar çoğunlukla kullanıcı adı ve e-postayı zaten bileğteamültirirler. Instagram tarafından geldiğine tehlikesiz başüstüneğunuz maillerde “kullanıcı adı bileğteamültirildi” mailine girerek “Kullanıcı adını bileğteamültiren sen bileğilsen, hesabını güvene al” ya da kâh “bileğteamülikliği art al” yazan linke tıklayın. Tıkladıktan sonrasında rağmenıza şöyle bir görüntülük çıkarsa şanslkaloriız yalnız çoklukla saldırganlar e-posta adresini bileğteamültirdiği karınin sizde bu görüntülük çıkmaz ve direk olarak “asayiş kodu al” seçeneği çıkar:

instagram takipçi satın al

İnstagram Hesabı Çalınınca Ne Yapılmalıdır?

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Seo Fiyatları https://bahcelievlermarangoz.name.tr/ https://bursayoreselyemekler.name.tr/ https://gumruk.name.tr/ https://kayseriwebtasarimseo.name.tr/ https://hurdaalimsatim.name.tr/ IQOS
Puro Satın Al puff bar satın al
instagram takipçi satın al