Zurna Sohbet

Chat, Türkçesiyle “Dostça” mealına gelmektedir. İnternetin bilgiye erişim dair sergilediği performanstan sonrasında internetin yalnızca bili aktarımı kucakin bileğil, aynı zamanda düğün kucakin bile kullanılabileceği bile düşünüldü. Bunun sonucunda da genel ağ üzerinden insanların bir müstear ad kullanarak (nickname) sohbet yazar eğlenebileceği hem genel ağ siteleri hem bile çeşitli programlar meydana getirildi. Chat, genel ağ üzerinde hiç teşhismadığınız kazara biriyle bünyelabildiği üzere ayrıca teşhisdığınız kişilerle bile özel programlar veya web siteleri vasıtasıyla bünyelabilir.

Chat Siteleri
Chat siteleri teşhisdığınız veya teşhismadığınız kişilerle genel ağ üzerinden tanıdıkma ve sohbet ika amacıyla kurulmuş genel ağ siteleridir. Bu genel ağ siteleri çoklukla programlama dilleri kullanılarak veya müheyya scriptlerden yararlanılarak meydana getirilir. Temelı chat sitelerine giriş salgılamak kucakin yalnızca nickname (müstear kişi) söylemek kifayetli olurken bazılarındaysa sohbete saksılamadan önce behemehâl üye olması gerekliliği bulunabilir. Bir zamanlar tüm genel ağ kullanıcıları ortada popüler olan Mynet ve ZurnaNet üzere siteler chat sitelerine saksılıca örnek olarak verilebilir.

Chat Programları
Chat programları karşınızdaki genel ağ kullanıcılarıyla program fasıla façaünü kullanarak yalnızca makalelı, makalelı ve hayallü, ünlü ve hayallü üzere tercihe bağlı olarak sohbet etmenize yardımcı olan yazılımlardır. Chat programlarının şimdiye derece kullanılmış en popüler olanı endamsız süre önce Windows tarafından sonlandırılan MSN Messenger adlı müdrike mesajlaşma yazılımıdır. Bir vesair popüler chat program olan ve internetin söylence yazılımlarından kabul edilen Mirc ise hala kullanılmaktadır.

zurna sohbet
zurna sohbet

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Seo Fiyatları https://bahcelievlermarangoz.name.tr/ https://bursayoreselyemekler.name.tr/ https://gumruk.name.tr/ https://kayseriwebtasarimseo.name.tr/ https://hurdaalimsatim.name.tr/ IQOS
Puro Satın Al puff bar satın al
instagram takipçi satın al